Dernek, Cafe, Sosyal Tesis Yönetim Sistemi

ÜYE BİLGİ KARTI
Üye’ye ait üyelik bilgileri, nüfus bilgileri, ev ve iş ikametgah bilgileri, üyenin resmi, üye ile ilgili bilgi notları ve muhasebe notları, borç ve ödeme bilgileri ve birçok detayın tutulduğu kartımızdır. Üye ile ilgili çok detaylı sorgulama imkanınız vardır. Örneğin ; İstanbul şişlide ikamet eden 20 yaşın üstünde ARH(+) kanı olanları listele ve bu üyelere SMS veya MAIL gönder diyebilirsiniz.

TOPLU SMS GÖNDERİMİ
Sisteme kayıtlı tüm üye ve adres bankası kayıtlarına , istenilen kriterler ile toplu sms gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelerinizin aidat borçlarını toplu sms gönderebilirsiniz. Üyelerinizin özel günlerini (doğum ve evlilik gibi) ileri tarihli toplu sms yolu ile gönderip kutlayabilirsiniz. Üye kartı üzerinden üyeye sms gönderilip, gönderilmediğini takip edebilirsiniz.

TOPLU MAİL GÖNDERİMİ
Üye yönetim sistemi içerisinde mükemmel yapıda , istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz toplu mail gönderim modülü bulunmaktadır. Üyelerin adına özel mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelerin adına özel bakiye mektuplarını hızlı ve kolay bir şekilde gönderebilirsiniz. Üye kartı üzerinden üyeye mailin gönderilip, gönderilmediğini takip edebilirsiniz.

DERNEK DEFTER VE RAPORLARI
Dernekler masasına ait tüm evrak takiplerinizi program içerisinde takip edebilirsiniz. Karar Defteri , İşletme Hesabı Tablosu, Demirbaş Defteri, Gelen ve Giden Evrak Takibi , Davalar, Mağdur Takip Kartı, Dernek Beyannamesi , Genel Kurul Sonuç Bildirgesi , Dernek Organları Değişikliği, Yetki Belgesi , Denetleme Raporu vb. Raporu alabilirsiniz.

ETKİNLİK YÖNETİMİ
Derneğinize ait etkinlikleri takip edebileceğiniz bir modüldür. Etkinliğe kimlerin katılacağı , kimlerin görev alacağı, etkinliğe ait özel harcamaları takip edebilirsiniz.